Sitio Chale Bed and Breakfast
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Sitio Chale Bed and Breakfast Areal προσφέρει χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Ilha Shopping είναι σε απόσταση 2 χλμ. Στους πελάτες θα αρέσει ότι Petrópolis απέχει 34 χλμ. μακριά.
- Αεροδρόμια
- Ζουίζ Ντε Φόρα Αεροδρόμιο58 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 12:00
Check-out: από 10:00 έως 11:00
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Sitio Chale Bed and Breakfast;
Τo Sitio Chale Bed and Breakfast παρέχει χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Sitio Chale Bed and Breakfast;
Σε τo Sitio Chale Bed and Breakfast μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Sitio Chale Bed and Breakfast;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Sitio Chale Bed and Breakfast αποτελεί 91$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Sitio Chale Bed and Breakfast;
Τo Sitio Chale Bed and Breakfast προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο deluxe.